بسته آموزشی پایانی بر چاقی

قیمت ۴۹۹ هزارتومان

به مدت محدود با ۹۰ درصد تخفیف ۴۹۹۰۰ تومان

پایانی بر چاقی از اینجا آغاز می‌شود…

این بسته اموزشی دقیقا چیست؟؟؟

این DVD ویدئویی شامل چند ساعت صحبت و قطعات فیلم و اسلاید و …. راجع به پاسخ سوالات ذیل است:
۱. چرا باید لاغر شویم؟
۲. پر خوری هیجانی چیست؟
۳. آیا پر خور هیجانی هستم؟
۴. راهکارهای کنترل هیجان پرخوری چیست؟
۵. چه بخورم و چه میزانی بخورم تا لاغر شوم؟
۶. آیا برای لاغر شدن لازم است ورزش کنم؟
و بسیاری دیگر از این سوالات….

تخفیف ۹۰ درصدی

با سلام ،با عنایت به وضعیتی که ویروس کرونا ایجاد کرده است و با توجه به آنکه فرصت استفاده از بسته آموزشی برای اکثر مخاطبین فراهم است،از اکنون تا آخر فروردین ماه جاری، بسته آموزشی پایانی بر چاقی با ۹۰٪ تخفیف ارائه می شود.
امید که مفید واقع شود.

در سفر از چاقی به لاغری خوانهای متعددی در مسیر راه،رهرو راه سلامتی را به چالش می کشند.و تو ای رهجوی ره سلامتی،تو که به زعم من ،قهرمان زندگیت  هستی،بدان که زندگی نه یک مقصد بلکه یک مسیر است.در این رهگذر  سعی من بر آنستکه تو را برآن بدارم که هر یک از این خوانهای قد برافراشته را،از دیو هیجان پر خوری گرفته تا  اژدهای بی تحرکی و سستی را، وابکاوی و قبل از آنکه آنان تو را بر زمین زنند تو بر آنها غلبه یافته و در نهایت به هدف غایی و نهایی،که همانا سلامتی و تناسب اندام است برسی.

در این بسته و یا در واقع کارگاه آموزشی سعی کرده ام با توضیحات و تمرینات متعدد مخاطبم را با مفهوم هیجان  پرخوری و بعضی دیگر از موانع لاغری   آشنا کنم وشنونده رابیاموزم که چگونه زبان بدن خود را دریابد و ره صحیح رسیدن به سلامتی را از درون خود بجوید.

در ویدیو زیر که به عنوان مقدمه ای بر این دوره آموزشی ضبط شده است، می‌توانید توضیحات آقای دکتر هومن تیموری مکرم درباره این دوره استثنائی را مشاهده بفرمایید.

قیمت ۴۹۹ هزارتومان

به مدت محدود با ۹۰ درصد تخفیف ۴۹۹۰۰ تومان